Дата и час: 30 Окт 2014, 19:39

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Пиърсинг на пениса
МнениеПубликувано на: 20 Сеп 2006, 13:02 
Аватар

Гледам има специална тема за клитора та така аз да ви питам сега за пениса.Каде мога да го пробия?Какви са рисковете?И как по - точно става това.Каде по точно по половия член може да се сложи пиърсинг ,и колко е рисковано.Изобщо всичко !?!?!?!

Сега сте вие :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Сеп 2006, 14:54 
Аватар

Не знам дали сме ние, обаче ти самият май изобщо не си разгледал Форума, по-специално този Клуб.:wink:Има 5 теми на кръст, аре, моля те, виж и после, ако има нещо неясно, питай.:wink:Ама така - да питаш без да си проверил дали вече въпросът не е обсъждан...:wonder:
Още в първата тема Инка - Строгата Админка е показала клипче на "Принц Алберт" - това, което те интересува, освен тва е обяснено защо пиърсът се казва точно така.:wink:
Предполагам, че ще ти го поставят във всички специализирани професионални piercing & tattoo студия. Условието е да имаш 18 - ако нямаш, забрави - както и да поддържаш перфектна лична хигиена.
Ако си от София, иди в "Трип Хаус", "Мания", "Моника" - мисля, че няма да те върнат.
Що се отнася до Болката - и сам можеш да се досетиш, че би боляло зверски(не говоря от личен опит, а от това, което знам от познати), имайки предвид, че на това място упойка не хваща особено много.
Заздравителният период е доста дълъг, доколкото ми е известно, може да стигне и 6 месеца, а грижите за поддържането са колкото рутинни и стандартни, толкова и специфични, особени и внимателни.
Препоръчвам ти да избереш едно от тези студия(аз съм с три ръце за "Манията и "Трип"-а), да идеш, да обсъдиш идеята с пиърсъра, рискове, превенции, опасности, да чуеш неговото мнение и препоръки. След това ще решиш сам. Пиърсът е специфичен и не толкова широко разпространен, така че едва ли някой друг, освен пиърсърът, би ти дал толкова адекватна и полезна информация.
Помисли си много, ама много добре дали наистина искаш такъв пиърсинг, както и къде и при кого ще го поставиш, тъй като, поставен некадърно и некомпетентно, би довел до страшни последици, една от които е и стерилитетът.
Обмисли трезво нещата и не подхождай прибързано и афектирано - това бих ти казала аз.

Поздрави и умната.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Сеп 2006, 12:46 
Аватар

Такаммм ..Явно не си ме разбрала правилно.Да кажем ,че съм от провинцията ,но знам каде са "Манията и "Трип"-а.Да кажем ,че съм над 18.Да кажем ,че ме хвана точно навреме когато съм трезвен и сега мога да помисля напълно трезво.Ти отговори на повечето от въпросите ми ,но аз си казах точно и ясно "Каде по точно по половия член може да се сложи пиърсинг" - визирам по точно скротума(кожичката м/у пениса и семенните торбички :P ).Разгледах преди да поствам въпросните теми и видях въпросното клипче с тей-наречения"Принц Алберт"-Това нещо за мен е нечовешко!Имах в предвид за нещо по - простичко.Мисля ,че това е форума и в него има хора които разбират от пиърсинг ,за това моля те мила представи си един "полов член" и ми кажи на кои места може и на кои не.Ако неможеш - това не е проблем ,но ако никой от този форум неможе - това вече е проблем.Увери се ,че няма да действам прибързано и ще се обърна към достатъчно квалифициран човек за това.
Разбра въпроса ми нали :)

П.С.Но все пак мацко не си мисли ,че се заяждам с теп или нещо такова просто ме интересува :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Сеп 2006, 13:20 
Аватар

Така. Първо. "Мацко" е обръщение, което съвсем спокойно можеш да използваш когато се объщаш към майка си, сестра си, гаджето си, съседката. Не и към мен. Нещото, което мразя най-много на света, е някой да ми фамилиарничи - така че, спести си го, ако обичаш. И всичко ще е шестарка.
Второ. Щом пишеш, значи искаш мнение. И очакваш такова. Щом аз чета твоето мнение и съм се регнала в този Форум, значи имам пълното право да ти отговоря. И мисля, че съм казала точно онова, което съм имала предвид. Ако отговорът ми е неизчерпателен за теб - окич, нямам против - само не ми се карай.:wink: Пак казвам - всичко, което си говорим тук, е в кръга на добрите пожелания - споделяме опит, идеи, съвети. Но не претендираме да сме професионалисти и когато се дупчим мисля, че поне повечето от нас се консултират с такива. Пък и е научно доказано, че ако на мен ми с случи да ми се зачерви веждата, то това не значи автоматично, че това ще се случи и на теб. Затова унивверсални съвети надали има. Всичко е строго индивидуално.
Трето. Не знам кое за теб точно е "нечовешко", но ако мислиш, че това, което искаш да си слагаш е "човешко" - давай, аз нямам отношение по въпроса. Атрибутът си е твой, изборът - също.
Четвърто. За обръщения от сорта на "мацко" вече споменах, та в това число влизат и обръщенията от сорта на "мила". Мила ли съм ти наистина?
Пето. Мъжки член мога, но не искам да си представя. Нещо не ми иде отвътре. Гледам да си представям по-близки до възприятията и предпочитанията ми неща, а именно - разни женски нещица. Но това отново не значи, че нямам правото да кажа това, което мисля. И пак казвам - не от личен опит, очеИЗвАдно, а от това, което зная със сигурност от познати и приятели мъже.
Шесто. Местоимението се пише "теБ", не "теП".
Седмо. Въпроса ти разбрах още на първо четене, но щом държиш да повториш - дерзай.:)
И осмо. Лек и успешен ден, и успех в мъжките начинания.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Сеп 2006, 19:08 
Консултант
Аватар

значи, двамата спирате да се карате - първо.
и второ - на въпросната кожичка можеш да се пробиеш...почти навсякъде, където ти душа пожелае, просто избираш едно място и казваш "тук искам"...и отиваш и го казваш на пиърсъра и те дупчат. :)
рисковете...ако те пробие някой с две леви ръце, може и огромни поражения да има, но в добрите студиа опасността е сведена до минимум, повечето зависи от теб - да се грижиш добре за пиърсинга, да спазваш перфектна хигиена и всичко ще е наред. риска от отхвърляне го има разбира се, но с титаниева обица не би трябвало да имаш проблеми;) успех :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Сеп 2006, 23:09 

Аз не се карам с никого.:angel::\m/::cheers:

щото е дебела.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Сеп 2006, 09:32 
Аватар

Murderdoll Благодаря ти много :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2006, 02:21 

znachi neznam ot de si cherpi infoto toq-(Morphine)ma e mnooo zabludeno tova momche poznal e smao za higienata che trqbva da e bezuprechna.sea shti kaja kvo greshish-purvo ne e tolkova specifichno mqstoto ima go mnooo v bg prosto malko sa tezi koito se falqt-vtoro shto se otnasq do bolkata nqma ot kvo da se pretisnqvash ima upoika i az izpolzvam tazi upoika i klientite mi ne se oplakvat dori q izpolzvah i na menprobih go s 2,5mm igla i nishto ne sum i osetil (a da znaesh shtom e prince albert zaduljitelno iglata trqbva da e pogolqma ot 2mm)zazdravqvashtiq period e ne poveche ot :znachi po knigite go pishe che e ot 3 sedmici do 6 sedmici .znachi ako pitash men nqma kvo da mislish napravo go probii .inache mojesh da go nadupchish celiq ima mniii vidove i nachini kak da se probiie mujkiq chlen tova mojesh da si spokoen i sichkite sa mnooo dobri az lichni sum si gi slojil pochti sichkite i vurshat strashna rabota.estestveno za seki vid si ima razlichno vreme na ozdravqvane ma inache podrujkata e edna i sushta :higiena miene s solena voda(solena voda oznachava voda s morska sol ostavqsh qda zavri i kat istine miesh)da ne zemesh da slojish nqkoq obiknovena sol che she mapraish ebati gungrenata i shti go reznat .i sled kat go miesh tam s kvoto ti e izpisal piercera .she hodish pone dve sedmici s prezervativ i she vnimavash dokata ne ti ozdravee da ne se vuzbujdash shot pochva da kurvi .inache nishto ne moe da ti stane ako e skapan piercera nai mnooo da go izkrivi (obicaata ).inache ne go slushai toq shot ti kaza ebati glupostite det nqmat nishto obshto s realnosta

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2006, 16:22 
Аватар

crazy_green написа:
znachi neznam ot de si cherpi infoto toq-(Morphine)ma e mnooo zabludeno tova momche

Момиче е! Мамка му като не сте сигурни какъф е пола има си наклонени черти бе! Пример - момче/момиче,той/тя.

Светът има нужда от мен
За да може всичко останало да е наред.
Аз съм изключение
Което потвърджава правилата му
Всяко от тях,
Поотделно,
Сякаш това работя, ебати!
*Нихилизъм*

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2007, 06:23 

mersi za popravkata ma nqmashe nujda shot hich ne mi dreme kvo e az ne sum pochnal da q svalqm ta da se interesuvam kvo e. a za naklonenite cherichki si gi polzvai ne men ne mi vurshat rabota (shmatka s shmatka)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2007, 05:10 
Консултант
Аватар

crazy_green написа:
mersi za popravkata ma nqmashe nujda shot hich ne mi dreme kvo e az ne sum pochnal da q svalqm ta da se interesuvam kvo e. a za naklonenite cherichki si gi polzvai ne men ne mi vurshat rabota (shmatka s shmatka)
:rofl: :rofl: :rofl:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Пиърсинг на пениса
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2010, 05:56 

ne me kefi!!!

Кирилица :ha: Dls

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Пиърсинг на пениса
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2010, 12:29 

Нося ПА от години. Никакви проблеми. Според мен най-добре и най-комфортно се получава, ако след това се разшири малко диаметъра (примерно 1.5-2мм) и се носи гладка халка.

Този пиърсинг няма зарастване. И 6-7 месеца съм го свалял, и пак се слага без проблем.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]